Матеріально – технічне забезпечення закладу

Олександрівський заклад загальної освіти І-ІІ ступенів Семенівської міської ради, Чернігівської області розміщений в будівлі 1970 років побудови, загальною площею 1709 м2, приміщення закладу типове, проектна потужність установи –130 учнів.

Заклад розташований за адресою: Чернігівська обл., Новгород-Сіверський р-н, с. Олександрівка, вул. Шевченка, 40.

Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно – гігієнічним нормам. Навчання відбувається в одну зміну.

Територія закладу становить 1250 м2, огороджена та утримується в задовільному стані.

Для реалізації навчально – виховного процесу в школі наявні 7 класних кімнат та навчальні кабінети, спортивна зала, їдальня на 33 посадочних місць, майстерня з трудового навчання, бібліотека, кабінет інформатики, кабінет фізики та хімії, мультимедійний клас, спортивний майданчик, на якому знаходиться футбольне поле, спортивні споруди. З 9 навчальних приміщень 2 використовується для навчання учнів початкової школи, 4 – для навчання учнів 5-9 класів.

Навчальний заклад має кабінет для педагогічних працівників (учительську), кабінет директора, кімнату сестри медичної, 2 приміщення технічного персоналу, дві роздягальні: для учнів, для учнів на уроках з фізичної культури, музей «Українська світлиця, власна котельня на твердому паливі

Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах; шафами у кожному навчальному кабінеті; класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету.

Оформлені 2 класні кімнати (1-4 класи) НУШ. Кожен клас має сучасні меблі, телевізор , ноутбук , принтер).

Мультимедійна дошка -1 шт.

Проектор – 1 шт.

Ноутбуки, які закріплені за класами (вчителями) – 1 шт .

Комп’ютери для управлінської діяльності - 1 шт, , принтер – 1 шт.

У закладі працює кабінет інформатики. У кабінеті встановлені навчальні комп’ютерні комплекси (9 шт.) з ліцензованим програмним забезпеченням, комп’ютери знаходяться в локальній мережі.

Кабінети інформатики відповідають вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 01січняф 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно – затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «Укртелеком» зі швидкістю до 10 Мбіт/с.

У закладі працює бібліотека, яка в своєму складі має читальну залу.

Бібліотечно-бібліографічний фонд бібліотеки закладу станом на 01.09.2021 року нараховує 1376 екземпляр. З них навчальних підручників 1376.

Забезпечення учнів підручниками складає 100%.

Зазначена навчально-методична та довідкова література використовується за призначенням.

У закладі є 4 внутрішніх туалети. Якість ремонту вбиралень – достатня.

В школі проведено велику організаторську роботу по естетичному оформленню коридорів, класних кімнат, навчальних та адміністративних кабінетів, їдальні, рекреацій, вручну підібрано кольорову гаму. В закладі чітко простежується єдиний підхід до оформлення всього приміщення школи.

Кiлькiсть переглядiв: 158

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.