Правила внутрішнього розпорядку для учнів

1. Учні присутні у школі за 15 хв. до початку занять; у понеділок - за 20 хв.

2. Наявність змінного взуття для кожного учня 1-9-х класів обов'язкова. Відсутність змінного взуття може бути підставою для недопущення учнів до уроків.

3. Для занять на уроці фізичної культури учням необхідно мати спортивний одяг та спортивне взуття, на уроці трудового навчання - відповідний робочий одяг (халат, косинку, фартух тощо).

4. Учням забороняється приносити до навчального закладу предмети, які не мають відношення до навчально-виховного процесу.

5. На уроці учень повинен мати необхідні підручники, зошити, щоденник (2-9-ті класи), навчальне приладдя, виконувати вимоги вчителя.

6. Всі учні зобов'язані берегти шкільне майно.

7. Забороняється виносити шкільне майно з кабінету без дозволу вчителя.

8. Під час навчальних занять забороняється користуватися мобільними телефонами.

9. Не дозволяється виходити з кабінету під час занять без дозволу вчителя.

10. Учням заборонено самовільно залишати приміщення школи до закінчення навчальних занять.

11. У разі погіршення стану здоров'я, виникнення непередбачених обставин учень може залишити навчальний заклад лише з відома класного керівника та у супроводі батьків (осіб, які їх замінюють).

12. У разі пропуску навчальних занять учню необхідно подати класному керівнику довідку від лікаря чи записку від батьків із зазначенням причини пропуску.

13. Суворо забороняється тютюнопаління в школі та на її території.

14. Під час перерв учням забороняється бігати сходами, штовхати одне одного, створювати конфліктні ситуації, використовувати непристойні вирази і жести.

15. Учень, який став очевидцем (учасником) нещасного випадку, конфліктної чи надзвичайної ситуації, повинен негайно сповістити про це вчителя, класного керівника.

16. Забороняється приносити до школи та на її територію вибухові або вогненебезпечні предмети і речовини, спиртні напої, наркотичні речовини, холодну, газову, пневматичну та вогнепальну зброю.

17. Учні 6-9-х класів чергують по школі відповідно до графіка, затвердженого директором навчального закладу.

18. Після закінчення занять та позаурочних заходів учні не мають права знаходитись у приміщенні школи без нагляду педагогічних працівників.

19. Дані правила внутрішнього розпорядку є обов'язковими для виконання всіма учнями школи.

Кiлькiсть переглядiв: 346

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.